Vlakna, Optični Mediji Pretvornik Gigabit Ethernet stikalo 10/100/1000M 8 RJ45 UTP in 2 SC optični Port

€21.65

SKU: w1531
Kategorija: popusti
Delež v socialnih medijih:

Oznake: cisco stikalo, slušalke yealink, VLAKEN, fiber stikalo, svjetlovodni, 10gb ethernet stikalo, d povezavo usmerjevalnika, Mrežno Stikalo, d link stikalo, UPC.

prosimo, upoštevajte,:

1. Privzeto s 1pcs 1310nm strani Optični modul in 1pcs 1550nmB strani, 2pcs 1550nm B Strani ali 2pcs 1310nm strani se lahko zagotavljajo kot zahtevo.Gigabit Ethernet Stikalo 2G8FE Vrsto Vlaken Stikalo Gigabit 2G8FE je Optični Ethernet Stikalo, ki je posebej zasnovan za spremljanje omrežja.Ima osem 10/100/1000Mbps porti in dve 1.25 Gbps vlaken vrata.To sprejema Marvell žetonov, da se zagotovi nizko porabo energije in visoko stabilnost.To razširja prenos na daljavo omrežja od 100 m do 120km prek bakrenih kablov.To lahko podaljša prenos na daljavo; obstajajo tudi številne druge prednosti, kot je izolacija varstva, dobro varnost podatkov, ki delajo za stabilnost in enostavno vzdrževanje.Glavne Značilnosti: 1.Podpora preklapljanje med 10/100/1000Base-TX in 1000Base-SX/LX 2.2*1.25 Gbps full-duplex optični vhodi in 8*10/100/1000M Ethernet vrata z auto-negotiation funkcija 3.Podpora 1000M hitrosti, MDI/MDIX in half/full-duplex z auto-negotiation funkcija 4.Vsaka vrata, je celoten LED lučka 5.Podpora en način enotnega vlaken,enojna načinu dual vlaknin ,multi-mode dvojno vlaknin in SFP režo 6.Podpora IEEE802.1d, ki Zajema Drevo 7.Podpora visoko zmogljivo delovanje QoS na vsaka vrata, 8.Podpora 12V napetost vhodni 9.Podpira IEEE 802.3 x nadzor pretoka in nazaj za nadzor tlaka 10.Ne potrebujejo konfiguracija in bo takoj delovati takoj, ko ga vklopu 11.Nizko porabo energije čip z hladilnega telesa zgrajena v za zagotovitev dolgoletni učinkovito delovanje tehnični podatki:

Standardi

SEM EEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX/FX

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX

IEEE802.3x nadzor Pretoka

IEEE802.1p QoS

IEEE802.1d, ki Zajema Drevo

Ethernet Port

Priključek: RJ45

Hitrost Prenosa Podatkov: 10/100 /1000 M

Oddaljenost: 100 m

UTP Tip: UTP-5E ali višji ravni

Optični Port

Priključek: SC/FC/ST/SFP režo

Hitrost Prenosa Podatkov: 1.25 Gbps

Optični Valovna dolžina: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm

Razdalja: 550m~120km

Učinkovitost

Obdelava Vrsta: shrani in Posreduj

MAC Tabela Velikosti: 4K/6K/ 8K

Buffer Space: 500kbs/ 1Mbit /2Mbit

Jumbo Paketni: 1518 bajtov

Nazaj pasovne širine: 3.8 G/ 5.6 G /7.2 G

Časovni Zamik: <150µs

Moč

Moč tip: zunanji napajalnik

Vhodna Napetost: AC100V~240V 50/60Hz

Priključek: DC Vtičnice

Delovna Napetost: 12V

Poraba Energije: 2.2 W~3.5 W

Transmissin Razdalja

Twisted Pair: 100 m (CAT5e, CAT6 kabli)

Muti-mode: 2 km

Single-mode: 3/ 20/40/60/80/100km

MTBF

100, 000 ur

Garancija

1 leto

Okolje

Temperatura Skladiščenja: -40~70℃

Delovna Temperatura: -10~55℃

Relativna Vlažnost: 5-90% ( brez kondenzacije)

Mehanske Strukture

Dimenzija: 215 x 107 x 26 mm

Teža: 0.15

PCB glavni odbor

OEM IN ODM

Podporno

Velikost 30*12*3
Valovna dolžina 1310/1550nm
Vlakna Tipa En Način
Postavka Dolžina 30m
Blagovna Znamka sevenlayer
optični port 2 vrata 1.25 G vlaknin
Tip Konektorja LC/UPC
Preklop Vrsta Gigabit Swtich
Preklop Zmogljivosti 3.2 G
Napajanje DC12V 2A AC100V-240 V(50-60HZ)
Številka Modela JYD-2G8E
Komunikacijski način Full-Duplex&Half-Duplex
MAC Tabele 8K
Ime izdelka fiber stikalo
Ethernet Port 8 10/100/1000M Ethernet port
Združljiv Huawei

Napišite recenzijo!


Morda vam bo všeč tudi

HDMI nad optični pretvornik Extender Brez izgube ni zakasnitev prenosa HDMI signalov 20km podporo 1080P/1080i 60Hz/60Hz
Opis Izdelka Nestisnjene HDMI nad optični pretvornik extender Opis V nestisnjene HDMI, optični pretvornik se uporablja 3G optičnih modulov s pasovno širino prenosa stopnja do 3Gbps.Najvišjo ločljivost podpira, je [email protected],oddajnik z 1 kanal HDMI zanke izhod.Podaljšek se lahko uporablja za široko paleto aplikacij, ki zahtevajo

€88.57

2020 Nove Modne Ženske Špageti Šport Tank Top brez Rokavov Hlače, Vrhovi Tesen Stretch Žensk Camisole telovnik ženski brezplačna dostava
Moda za Ženske Seksi Priložnostne Enostavno brez Rokavov Proti-Vrat Trdna Šport zatesnjena Vrhovi Značilnosti: Modno oblikovanje,100% Čisto Nov,visoko kakovost! Sezona:Poletje Spol: Ženske Priložnosti:Priložnostne Material: Poliester Vzorec Tip:Trda Rokav Dolžina:Brez

€5.62 €3.99

Baby Boy Stranka, Cosplay Kavbojski Klobuk+Obleke, Kompleti za Malčke Fotografija Rekviziti bebe fotografia Pribor Baby fotoshooting Kostum
Baby Boy Stranka, Cosplay Kavbojski Klobuk+Obleke, Kompleti za Malčke Fotografija Rekviziti bebe fotografia Pribor Baby fotoshooting Kostum Gostje: 3 Kos Set Material: 80% Bombaž Uporaba za: Baby Cosplay Oblačila,Obleko Photoshoot

€18.80 €14.28

Moški Ženske Tee 2021 Majica ruski Premier League FC Klub Spartak Moskva T-Majice O-Vratu bombaž, Dolg Rokav Modni T-shirt
velikost Pleče(cm) Prsi(cm) Dolžina(cm) višina(cm) telesna teža XS 37 84 57 155-165 40-50(kg) S 39 90 63 165-170 50-60(kg) M 43 96 69 170-175 60-70(kg) L 47 102 71 175-180 70-75(kg) XL 49 108 73 180-185 75-85(kg) XXL 51 114 75 180-195 85-95(kg) Opomba:

€122.65 €12.26

Film Znak Hannibal-Lecter Brickheadz Anime Slika Konstruktor Igrače Stavbe, Bloki, Opeke Otroci, Otroci Darilo
Opomba V tiskani deli se nadomesti z redno deli in ne vsebujejo dodatne opreme drugih proizvajalcev.Priročnik in ometi so samo za referenco in se ob upoštevanju dejanskih deli paketa.Ta izdelek je MOC proizvoda in ne pridejo papirja ročno.Po predložitvi vaše naročilo, vas prosimo, navedite e-poštni naslov in vam bomo poslali

€18.29 €10.97

Sveti Klepet Legowisko Pokopov Bads Posteljo Za Chihuahua Posteljo Mačka Kavč Pet Pes Zagotavlja Mehko Runo Pozimi Toplo Mačka Jjeza Postelja Hou
Sveti Klepet Legowisko Pokopov Bads Posteljo Za Chihuahua Posteljo Mačka Kavč Pet Pes Zagotavlja Mehko Runo Pozimi Toplo Mačka Jjeza Postelja Hiša 100% Čisto Nov [Ime]: Žival Pes Mačka Postelja [Proizvod Št.]: 10W2102G [Primeren za]: Vse sezone [Notranjosti gradivo]: Kratka plišastih tkanine [Pranje

€15.53 €14.76

Ustvarjalno Novo Energijo Mini Sončne Avto Igrače Novost Sonca Znanstvene Igrače Simulacija Modela Avtomobila Učenja, Izobraževanja, Učni Pripomoček
Vse sončne plošče thatwe so poslali, so bili testirani v redu. tako da, ko ga prejmete, če to ne morejo delati . Prosimo, potrdite, če ga pod močnim soncem.

€4.08 €3.83

Poletje Bombaž Perilo Harem Hlače Za Ženske Priložnostne Tanko Elastično Visoko Pasu Nepakirana Trdna Dolge Hlače Sladko Ženski Ulične Hlače
VELIKOST GRAFIKONA VELIKOST PAS KOLK DOLŽINA STEGNO DNO SVETUJE TEŽA S CM 110 116 88 66 25 40-50 KG PALČNI 43.3 45.7 34.6 Za 26,0 9.8 M CM 114 120 89 68 26 50-58KG PALČNI 44.9 Za

€14.69

Prenosni Kad Zložljiva kopalna Kad Vedro Zložljive Veliki Odraslih, Kad, Otroška Bazen Izolacija Ločeno Družino, Kopalnica Kad SPA
Prenosni Kad Zložljiva kopalna Kad Vedro Zložljive Veliki Odraslih, Kad, Otroška Bazen Izolacija Ločeno Družino, Kopalnica Kad SPA Bullet Točk: 1、dolgotrajno Ohranjanje Toplote: prenosno zložljivo kopalno kad funkcije vgrajene v EPE pearl bombaž, v primerjavi z običajnimi zložljivo kopalno kad, naše kadjo lahko bolje

€14.44 €10.69

7PCS/Veliko spodnje Perilo za Moške, za Moške Boxer Udobno In Dihanje Risanka Seksi spodnje Perilo, Moške Spodnje hlače Trdne Hlače blagovne Znamke Torbica
Spoštovani Kupec, Naše spodnje Perilo Je Azijski Velikost,preverite Velikost Grafikona, Preden Da. 1. Najprej Se Prepričajte, Ali Velikost Meritev Pred Nakupom. 2. Ta Velikost Je Ročno Merjenje, Prosimo, Dovolite 1-3cm Razlikujejo. Prosimo, Izberite Primerno Velikost Glede Na Svojo Težo, Ali Pa Mi Pošljite Sporočilo

€30.50 €15.25

Sato Masuki MASKIRANJE Lasuljo BanG Sanje! DVIG SUILEN RAS Cosplay Lasuljo Sintetičnih Ženske Lase Bandori Cosplay Sato Masuki
Opis Izdelka Material: 100% Visoko Temperaturo, Fiber Neto Skp: lasulja je na nastavljiv net-skp, ki ustreza večini glavo velikosti Nakup Lasulje Dobite Brezplačno Lasuljo Skp Package : 1pc* Lasulja+ Lasuljo Skp Obvestilo: Zavedajte se, da so barve nekoliko razlikuje v osebi zaradi kakovosti kamere in nastavitve zaslona.

€24.52 €14.95

Zložljivo Kolo Kolo Spredaj Prevoznik Blok Kolesarjenje Košarico, Stojala za Kolesa Brompton S Vrečko Prevoznik Blok Vrečko Stojalo CNC Kolesarski Deli
body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun, 宋体 ; line-višina: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { širina: 100px; višina: majhna-15 px; float: left; } dd { širina: 240px; višina: majhna-15 px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; color: #474747;

€8.67 €6.16

Čevlji Človek Plus Velikost Gleženj Škornji Matin Moški Čevlji Modni Čipke Moški PU Usnje Hightop Stanovanja na Prostem Zapatos Hombre Comforable
Opozorilo Prosimo, 1.Izberite velikost glede na vaša stopala dolžina (Ne izberete velikost glede na državo običajne velikosti !!!) 2. Dolžina stopala ≠ vložek dolžina ≠ podplat dolžine Za Primer: NAS 4.5(25,5 cm).To 25,5 CM pomeni, da je vložek dolžina samo. 3.Bolje, da izberejo 1-2 velikosti

€29.35 €18.49

Dekleta Stranka Princesa Obleko Otroci Sequins Vezene Formalno Družico Poroko, Rojstni Dan, Božič Žogo Obleke Obleka Bela/Črna
Izdelki Dekleta Oblačenja Barve Tam tudi lahko obstajajo barva razlika zaradi fotografiranje pogoji velikost Merjenje različnih dovoljeno za 1-2 cm zaradi roko ukrep Velikost grafikona velikost Prsi(cm) Dolžina(cm) Pasu(cm) Predlagamo let 100 56 62 2-3

€14.37 €10.64

Novo Milo cvet risanke mačka igrač, plišastih šopek igrača za Valentinovo, Božič dekle, prijatelj Darila
DOBRODOŠLI V NAŠI TRGOVINI Kratek Uvod Kot darilo za otroke, otroci dekle / Valentinovo velikost:50 cm(plastični mačka), 45 cm(plastični mačka) , 40 cm(plišastih mačka) milo cvet ,dišiš.Prikaz Izdelka Politika vračanja in Vračilo Po prejemu artiklov, je preprost način za reševanje

€5.31 €3.72

AHSNME Hip Hop Posteljni Set 2/3pcs Rjuhe Kritje Določa Evropi Velikost King, Queen Street Art Odeja Kritje Prilagajanje Design
------------------------------------------------------- Avstralija velikost AU Enotni : 1 Rjuhe Kritje 55 x82 (140x210cm) ,1 Prevleke 19 x29 (50x75cm).AU Dvojno : 1 Rjuhe Kritje 71 x82 (180x210cm) , 2 Prevleke 19 x29 (50x75cm).AU Kraljica: 1 Rjuhe Kritje 82 x82 (210x210cm) , 2 Prevleke 19 x29 (50x75cm).AU Kralj: 1 Rjuhe Kritje 94 x82 (240x210cm),

€37.61 €22.57

1,5 m/3m/6m LED Rose Cvet led Pravljice Garland Niz Luči baterijsko Poroka, Valentinovo Primeru Stranka Dekor
Rose Cvet LED Niz Garland Luči Specifikacije: Oblika: Rose Cvet Shell Material: Plastika LED Barva:Toplo Bela LED Količina: 10/20 Električno napajanje:2 x AA baterije(10 led) (Niso Vključene) Življenjska Doba: 10000 ur Nepremočljiva Ravni: IP43 Dolžina:1,5 m/3m Način: Enakomerno(10 led) Stalna & Bliskavica(20) Paketu: 1 x

€6.24 €3.18